"Połączenie sił to początek,

pozostanie razem to postęp,

wspólna praca to sukces."

Henry Ford

 

Oferta:

...do kogo skierowana jest nasza oferta?

Naszą ofertę kierujemy do Właścicieli małych i średnich firm, korzystających z uproszczonej księgowości, tj. podatkowej książki przychodów i rozchodów oraz ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, jak również do osób, które planują rozpoczęcie działalności gospodarczej.

...zakres naszych usług:

  • podatkowa książka przychodów i rozchodów
  • ryczałt od przychodów ewidencjonowanych
  • ewidencje VAT
  • środki trwałe, wyposażenie
  • kadry, płace
  • ZUS

Obsługę księgową prowadzimy w sposób kompleksowy, abyś mógł skoncentrować się na rozwoju swojej firmy.

...prowadzisz już firmę? co możemy dla Ciebie zrobić?

Jeśli do tej pory sam dbałeś o swoje rozliczenia podatkowe to przede wszystkim, przejmując na siebie czasochłonne obowiązki księgowo-rozliczeniowe, chcemy zapewnić Ci więcej czasu, który przeznaczysz na rozwój swojej firmy bądź po prostu na odpoczynek. Sprawdzimy czy Twoje rozliczenia sa prawidłowe i poprawimy ewentualne pomyłki.

Jeśli korzystasz z usług innego biura rachunkowego lub księgowej, ale czegoś Ci brakuje, oczekujesz innego rodzaju współpracy niż dotychczasowa, przyjdź, powiedz o swoich doświadczeniach i oczekiwaniach, a postaramy się znaleźć takie rozwiązania, które Cię usatysfakcjonują.

...planujesz założyć firmę?

To dobrze trafiłeś, gdyż pierwsze kroki przed i przy rejestracji firmy należy podjąć bardzo rozważnie i świadomie. Jeśli jest to Twoja pierwsza działalność może zdarzyć się tak, że pominiesz jakiś bardzo istotny element, o którym po prostu nie wiedziałeś. Pomagamy w dopełnieniu wszystkich obowiazków rejestracyjnych, wypełnieniu odpowiednich dokumentów. Zajmiemy się księgowością Twojej firmy, abyś mógł skupić się na swojej pracy i odnieść sukces w biznesie.

...potrzebujesz czegoś innego? zadzwoń i zapytaj czy możemy Ci pomóc.

...ile to kosztuje?

Cena za usługi ustalana jest indywidualnie. Dzięki odpowiedniemu rozeznaniu w Twoich oczekiwaniach oraz biorąc pod uwagę specyfikę firmy, szacujemy spodziewany nakład pracy i tworzymy dla Ciebie optymalną ofertę. 

 

 

Wszystkim naszym Klientom oferujemy najwyższą jakość usług i miłą obsługę. Gwarantujemy, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, abyś był zadowolony z naszej współpracy.

 

 
   

Fiscal s.c. Beata Zelent, Arkadiusz Zelent

ul. Jana Długosza 19/2, 44-100 Gliwice

NIP 6312648978 REGON 243236792

tel.(32) 307 24 30,  537 755 505